Kuomet mažylis tampa savarankišku, o ir jo belaukiant, prasideda smagioji „kūryba“ – kambario įrengimas. Visiems norisi, kad jis būtų kuo jaukesnis, saugus, mielas, kupinas meilės ir šilumos. Norime padėti įgyvendinti tai ir siūlome pasižvalgyti po mūsų siūlomas vaiko kambario idėjas. Manome, kad ir maža smulkmena gali visiškai pakeisti interjerą, todėl rekomenduojame jas rinktis apgalvotai. Ne visuomet gausu yra gerai, gal maža miela smulkmena ir bus tai, ko taip reikėjo.


Siūlome apžvelgti lietuvių kūrėjų darbus – lengvus pledukus, formines pagalvėles, rankų darbo lemputes. Šios interjero detalės tikrai suteiks gyvumo ir šilumos. Kad mažieji miegotų saldžiai ir ramiai, išrinkite žaismingą naktinę lempelę, kuri turi automatinę išsijungimo funkciją. Visos kambario interjero idėjos yra geros, jei tai atitinka ir vaiko lūkesčius, atkreipkite dėmesį į mažojo pageidavimus, amžių. Gal jam trūksta jaukumo, kurį sukurs sėdmaišis, ant kurio ne tik smagu sėdėti, bet ir vartytis, ar pasodinti mylimiausią meškiną. Visos mūsų siūlomos interjero detalės saugios, pagamintos iš kokybiškų medžiagų, todėl jūsų mažylis jomis džiaugsis tikrai ilgai. Galime pasiūlyti smagių daikčiukų ir mergaitėms ir berniukams.


Tikimės, kad mūsų siūlomos kambario dekoravimo idėjos jums patiks ir įkvėps sukurti pačią jaukiausią erdvę savo mažajam. Neradote norimo aksesuaro? Mielai padėsime, jūsų pastabų bei pasiūlymų lauksime el. paštu info@mazius.eu. 


Smagaus apsipirkimo!


Patikslinkite paiešką

Carter's pledas

Carter's pledas

Carter's firmos pledas kūdikiui.Mielas, minkštas ir šiltas.Sudėtis: 100% poliesterisDydis: 124 cm x ..

17.00€

DeCoro pledas persikinis

DeCoro pledas persikinis

DeCoro persikinis pledasPats švelniausias DeCoro pledukas, kad turėtų su kuo apsikloti. Su šiuo..

18.00€

DeCoro pledas pilkas

DeCoro pledas pilkas

DeCoro pilkas pledasPats švelniausias DeCoro pledukas, kad turėtų su kuo apsikloti. Su šiuo nuo..

18.00€

DeCoro pledas rožinis

DeCoro pledas rožinis

DeCoro rožinis pledasPats švelniausias DeCoro pledukas, kad turėtų su kuo apsikloti. Su šiuo nu..

18.00€

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)